Obisk vladne delegacije 2019

Našo šolo je obiskal župan dr. Vladimir Prebilič skupaj z državnim sekretarjem Alešem Cantaruttijem, predstavniki Yaskawe in drugimi donatorji, ki so naši šoli omogočili nakup računalniške opreme, dveh CNC strojev ter ostale opreme za program strojni tehnik. Neprecenljiv vložek naši šoli so donirali: Ministrstvo za gospodarski razvoj in tehnologijo, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport, Občina Kočevje, Yaskawa, Kolektor Sikom, Rotis, Melamin in Itas-Cas. Vladno delagacijo smo skupaj s predstavniki podjetji sprejeli v predavalnici šole, predstavili izobraževalni program strojni tehnik in obdelovalec kovin na naši šoli. Sledil je ogled in predstavitev opreme, ki smo jo kupili s pomočjo donatorskih sredstev.